Show-Biz

Andi dëshiron që ta fitojë çmimin e madh për këtë arsye (VIDEO) – Privé

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Andi sonte ka bërë një deklaratë me nuanca ironie karshi Xhulit, ndërsa është “lutur” ta fitojë këtë edicion.

“Me gjithë respektin inshAllah fitoj çmimin e madh që me e pasë mundësinë me ia plotësua Gresës dëshirat”, ka thënë Andi.

Kujtojmë se së fundmi Xhuli, i pati thënë Andit se “ka frikë për përputhjen e tij me Gresën, për shkak se ajo kërkon një jetë luksoze”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button