Sport

Barcelona nuk fal, triumfon ndaj Villarrealit dhe “blindon”kreun – Abc News

schedule22:57 – 12 Shkurt, 2023

Barcelona nuk e lëshon kreun. Katalanasir kanë mposhtur 0-1 në transfertë Villarrealin.

Ishte goli i Pedrit në minutën e 18′ që i dha 3 pikë të arta ekipit të Xavit. Kjo fitore e mban Barcelonën në vendin parë me 56 pikë, 11 më shumë se Reali që ka një ndeshje më pak.

Në ndeshjen e radhës Bercelona pret Cadiz./G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button