Show-Biz

Dafina i tregon Artës amanetin që i kishte lënë nëna para se të vdiste (VIDEO) – Privé

Dafina i ka treguar Artës për amanetin që i kishte lënë nëna para se të vdiste.

“Nëse vdes unë kur të bëhen tri ditë, mos mbani zi sepse nuk është veti e jona”, ka thënë Dafina.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button