Sport

Inter në kontakte më agjentët e Kessie, zikaltërit do të tentojnë transferimin e tij në verë – Abc News

schedule15:00 – 12 Shkurt, 2023

Interi vazhdon të mbajë sytë te Fanck Kessie dhe ditët e fundit, shpjegon “Gazzetta dello Sport”, kontakte të reja kanë ndodhur mes klubit italian dhe rrethit të mesfushorit të Barcelonës.

Pas thashethemeve të janarit, Ausilio dhe Marotta vazhdojnë të mbajnë sytë ish-lojtarin e Milanit, i cili sigurisht nuk është një titullar i klubit spanjoll dhe në verë ata mund Interi do të tentojë sulmin për ta sjellë përsëri në Milano.

Sipas gazetës italiane, Brozovic nuk do të përfshihet në këtë transferim dhe drejtuesit e Interit nuk do të ofrojnë më shumë se 30 milionë euro për kartonin e tij./ h.ll/abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button