Show-Biz

Jessie J ekspozon barkun e rrumbullakosur e veshur në të kuqe teksa merr pjesë në “Brit Awards”

Jessie J u sigurua që të gjithë sytë ishin tek ajo teksa ajo ecte në tapetin e kuq në “Brit Awards” në Londër.

Këngëtarja, 34 vjeçe, e cila së fundmi njoftoi se është në pritje të një djali, shfaqi barkun e rrumbullakosur me një bluzë të kuqe me mëngë të gjata.

Duke mabjtur barkun me duar teksa pozonte për kamerat, ylli kishte veshur edhe një palë pantallona të ngjashme që i përshtati me taka të kuqe.

Jessie tërhoqi më tej vëmendjen me pamjen e saj me një shall të cilin e mbante me doreza të ngjashme.

Krijuesja e hitit “Price Tag” mbante gjithashtu një çantë ari me një zbukurim me rruaza.

E pyetur për mungesën e femrave në kategorinë e artistëve më të mirë, ajo tha: “Është një pyetje e vështirë për t’u përgjigjur, sepse si feministe sigurisht që do që femrat dhe meshkujt dhe të gjithë të festohen, pavarësisht se identifikohen”.

Dalja e saj vjen pasi Jessie zbuloi se do të ketë një djalë teksa ndau një video të adhurueshme të saj duke i kënduar fëmijës të cilin ajo pret me Chanan Safir Colman.

Paraqitja në “BRIT Awards” ishte hera e saj e parë në tapetin e kuq në dhjetë vjet. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button