Sport

Shakira e njihte të dashurën e burrit të saj para tradhtisë. Si arriti të fshihej? – Abc News

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique dhe këngëtarja Shakira u ndanë gjashtë muaj më parë. Mirëpo, jehona e pushimit të tyre nuk është shuar deri më tani, ish-partnerët vazhdojnë të hedhin baltë mbi njëri-tjetrin dhe detaje të reja të lidhjes së tyre shfaqen pothuajse çdo javë.

Kështu, së fundmi portali spanjoll 20minutos ndau një burim interesant. Sipas burimit, në të ardhmen e afërt Shakira do të japë një intervistë të sinqertë në TV, në të cilën do të flasë në detaje.

Se kush dhe kur dhe do të flasë me yllin nuk është ende e qartë. Mirëpo tashmë dihen disa detaje që këngëtarja me siguri do të dëshirojë t’i ndajë. Për to ka folur gazetari Roberto Antolin.

Rezulton se Shakira e njihte dashnoren e burrit të saj edhe para tradhtisë së tij, ata u takuan për herë të parë kur Clara Chia mori një punë si praktikante në kompaninë e Pique. Duke parë vajzën, këngëtarja as që mund ta imagjinonte se së shpejti do të shkatërronte familjen e saj.

“Për Shakirën, tradhtia e Pique me Klarën ishte një surprizë e plotë, kjo është arsyeja pse ajo kishte kaq shumë dhimbje.

“Shakira nuk e pa Klarën si rivale, sepse ajo nuk është një grua mahnitëse, por një vajzë e zakonshme. Klara u soll shumë mirë ndaj Shakirës: ajo fliste pak, ishte e ëmbël dhe nuk tërhoqi shumë vëmendjen ndaj vetes.

Fatkeqësisht, Shakira u zhgënjye pak, dhe Clara doli të ishte një shembull tipik i një ujku me veshje deleje. Ata thonë se ishte ajo që insistoi që Pique të shpallte publikisht ndarjen me këngëtaren.

“Para se Pique të hynte në një lidhje me Chia-n, ajo i tha atij: ‘Unë nuk do të jem një tjetër prej jush. Nëse dëshiron të jesh me mua, më thuaj që nuk je më me Shakirën”, raporton gazetari Roberto Antolin.

Duket se këto fjalë i kanë dhënë fund lidhjes mes Pique dhe Shakirës. /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button