Lajme

Tërmet në Shqipëri, lëkundjet ndihen në disa qytete

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Shqipëri këtë të diel rreth orës 10:00.

Epiqendra e tërmetit 3.6 ballë ka qenë deti Adriatik, ndërkohë që ka qenë 32 kilometra larg Durrësit dhe 25 kilometra larg Lushnjës.

Tronditja është ndjerë edhe në Kavajë, Peqin dhe zonat përreth./Euronews.al

The post Tërmet në Shqipëri, lëkundjet ndihen në disa qytete appeared first on Klan Kosova.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button