Lajme

Theret me thikë një person në Gjakovë, arrestohet i dyshuari

Një burrë është arrestuar të shtunën rreth orës 10 e 45 në Gjakovë, pasi dyshohet se e ka therur me thikë një person.

Sipas policisë, viktima ka pranuar trajtim mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë, ndërkaq i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që pas një mosmarrëveshje ka therur me thikë viktimën mashkull kosovar. Viktima është dërguar në spital dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button