Sport

VIDEO/ Zhbllokohet supersfida, Vllaznia ndëshkon Tiranën

Vllaznia ka ndëshkuar Tiranën.

Marku godet nga pika e bardhë dhe dërgon topin në rrjetë, një penallti kjo e dhënë nga sistemi VAR. /G.D abcnews.al/


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button