Sport

Zhbllokohet sfida Erzeni-Teuta

Teuta ka kaluar në avantazh ndaj Erzenit.

Rasti konfirmohet në VAR. Kallaku godet nga pika e bardhë e penalltisë dhe dërgon topin në rrjetë në minutën e 7′. /G.D abcnews.al/

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button