Sport

Cristiano Jr ndjek hapat e babait të tij, realizon supergol – Abc News

schedule15:20 – 13 Shkurt, 2023

Cristiano Ronaldo Jr ndoqi hapat e babait të tij dhe shënoi një gol të mrekullueshëm në Mahd Academy.

Djali i madh Cristiano shkoi në Arabinë Saudite me të atin dhe stërvitet në një grup me djem dy vjet më të mëdhenj se ai. Në video mund të vlerësoni golin e bukur të Cristiano Jr. /G.D abcnews.al/

 
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button