Sport

Lojtari i AEK ka pësuar arrest kardiak gjatë stërvitjes – Abc News

schedule21:51 – 13 Shkurt, 2023

Lojtari i AEK-ut, Oleg Danchen, ka pësuar arrest kardiak dhe ndodhet në gjendje kritike, pasi zemra i është ndalur 3 herë gjatë stërvitjes.

Lojtari është transportuar menjëherë në një spital në Turqi, ku skuadra po përgatitet, ndodhet në reanimacion dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Vetëm vitin e kaluar Oleg gjithashtu humbi tragjikisht gruan e tij në një aksident me makinë. /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button