Show-Biz

Luizi pranon se e ka ende tatuazh emrin e ish të dashurës: Nuk e kam fshirë sepse nuk jam penduar

Një lojën e re është zhvilluar mes banorëve të Big Brother VIP Albania, të cilët u janë përgjigjur disa pyetjeve nga jeta personale.

Ata zhvilluan lojën “E kam bërë, se kam bërë” duke rrëfyer detaje interesante dhe të padëgjuara më parë nga jeta e tyre.

Në njërën prej tyre ata u pyeten nëse “kanë bërë tatuazh emrin e partnerit/es dhe janë penduar”, ishte përgjigja e Luizit ajo që ka tërhequr vëmendjen.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Këngëtari u shpreh se ai ka tatuazh në krah emrin e ish-partneres të cilin nuk e ka fshirë dhe as penduar për këtë.

“E kam por nuk jam penduar, nuk e kam  fshirë”, ka thënë Luizi.

Kujtojmë që Luizi, Olta, Kristi dhe Armaldo po qëndrojnë në një dhomë të ndarë nga pjesa tjetër e banorëve.

Të katër u dënuan për shkak se folën hapur për nominimet, që konsiderohet si thyerje e rregullave kryesore të BBVA. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button