Show-Biz

Megan Fox heq unazën e fejesës pas ‘ndarjes’ nga Machine Gun Kelly

Sipas raportimeve të shumta, Megan Fox dhe Machine Gun Kelly, hynë në “një luftë të madhe” gjatë fundjavës së “Super Bowl”, ku madje ndezën thashethemet edhe për ndarje.

“Ata nuk e kanë anuluar zyrtarisht fejesën, por Megan hoqi unazën e saj”, tha një burim për People.

“Ata kanë pasur probleme në të kaluarën, por gjërat duken mjaft serioze këtë herë”.

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Burimi shtoi se Fox, 36 vjeçe, është “shumë i mërzitur” dhe nuk do të flasë me Kelly, 32 vjeç, pas debatit të tyre.

Ndërkohë, Us Weekly raportoi se aktorja “duhej të shkonte” në performancën e rokerit në një festë të “Sports Illustrated” të shtunën, por “anuloi planet e saj dhe u largua” nga Arizona në vazhdën e grindjes së tyre.

Një burim tjetër konfirmon për Page Six se Fox nuk ishte në vend kur MGK doli në skenë. Ajo ka anashkaluar edhe tapetin e kuq të eventit.

Megan Fox

Fox la të kuptohet për telashe me Kellyn pasi hoqi artistin edhe nga lista e ndjekësve në Instagram.

Çifti ndërkohë janë në lidhje që nga viti 2020.

I njëjti i propozoi aktores së famshme amerikane në janar të vitit që lamë pas. /Telegrafi/

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button