Show-Biz

Megan Fox reagon ndaj thashethemeve se Machine Gun Kelly e ka tradhtuar me kitaristen Sophie Lloyd

Megan Fox iu përgjigj thashethemeve që i fejuari i saj, Machine Gun Kelly, e tradhtoi me kitaristen Sophie Lloyd mes spekulimeve të ndarjes.

Aktorja u pyet nga ndjekësit e saj nëse partneri i saj “u takua me Sophie”, duke iu referuar muzikantes në grupin e tij.

Fox, 36 vjeç, nuk e konfirmoi dhe as mohoi teorinë për Lloyd, duke shkruar, “Ndoshta unë jam takuar me Sophie”.

Foto: Getty Images

Në postimin në Instagram, Fox pozoi në një banjë me një burrë misterioz. Ajo gjithashtu dogji një letër në një zjarr.

Titulli i postimit përfshinte tekste nga “Pray You Catch Me” nga “Lemonade” e Beyonces, një album më i njohur për përshkrimin e tradhtisë së burrit të saj Jay-Z.

Foto: Instagram

“Ju mund të shijoni pandershmërinë, është e tëra në frymën tënde”, shkroi ylli i “Jennifer’s Body” sipër postimit.

Ylli i “New Girl” vazhdoi të fshinte MGK-në, emri i vërtetë i të cilit është Colson Baker nga Instagrami, duke ndjekur vetëm Eminem, Harry Styles dhe Timothee Chalamet – përpara se ta fshinte llogarinë e saj krejtësisht.

Foto: WireImage

MGK, ndërkohë nuk ka folur ende për thashethemet e ndarjes. Dyshja janë bashkë që nga viti 2020, ata u fejuan dy vjet më vonë. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button