Kosova

Nis seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës

Ka nisur seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës.

Kjo seancë është thirrur nga Partia Demokratike e Kosovës për të diskutuar në lidhje me zhvillimet për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Kujtojmë se të premten, më 17 shkurt, do të mbahet një seancë solemne për nder të 15-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button