Show-Biz

Rihanna la të kuptohej shtatzënia e saj e dytë pak para se të performonte në “Super Bowl”: Do të sjell dikë me vete

Rihanna befasoi botën të dielën (12 shkurt) kur zbuloi gjatë performancës së saj në “Super Bowl” se ishte shtatzënë me fëmijën e saj të dytë.

Por edhe pse ajo priti ditën e madhe për të zbuluar lajmin më të fundit, ajo duket se ka lënë të kuptohet se fëmija i saj i dytë ishte rrugës në një intervistë të zhvilluar pak para performancës.

Ndërsa bisedonte me bashkë-prezantuesin e “CBS Mornings”, Nate Burleson, Rihanna pranoi se ajo po ‘mendonte të sillte dikë’, gjë që duket se i referohej fëmijës së saj të dytë.

Burleson tha se ylli i referohej shtatzëninë së saj të dytë në një postim në Twitter pak pasi Rihanna nxiti spekulimet në mediat sociale.

“Kështu që kur Rihanna i tha Nate Burleson se do të ishte një mysafir surprizë në shfaqjen e pjesës së parë, unë po vë bast që fëmija është mysafiri surprizë”, shkroi ai.

Rihanna ishte zbukuruar me një xhaketë lëkure kafe të errët me një material të trashë prej leshi gjatë intervistës të kombinuar me një min-fund dhe këpucë me lidhëse.

Ndonëse veshja mund ta ketë tradhtuar nëse ajo qëndronte në këmbë, ajo ishte plotësisht e fshehur në pozicionin e saj të ulur gjatë intervistës.

Burleson mori sugjerimet për shtatzëninë e Rihannas kur e pyeti fillimisht nëse ajo do të ‘publikonte muzikë të re së shpejti’.

“Dua të nxjerr muzikë dhe të argëtohem me të. Por nëse duhet të jetë një album, kjo mund të marrë pak kohë”, tha këngëtarja.

Burleson më pas vazhdoi duke e pyetur Rihannën nëse kishte ndonjë befasi të planifikuar për performancën e saj të pjesës së parë.

“Po mendoj të sjell dikë me vete, nuk jam e sigurt”, ishte përgjigjur Rihanna duke buzëqeshur.

Prezantuesi u përpoq ta bënte që t’i tregonte se cila ishte surpriza e saj jashtë kamerës, por ajo u përgjigj vetëm ‘Jo’ dhe qeshi.

Sapo Rihanna doli në skenë me një kostum të kuq ajo zbuloi barkun e saj që dallohej nën veshje e saj të ngushtë.

Këngëtarja e “Work” nuk i la të hamendeshin për shumë kohë, pasi një përfaqësuese konfirmoi shtatzëninë e saj menjëherë pasi performanca e saj 13-minutëshe kishte përfunduar. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button