Show-Biz

“Sfida për buxhetit”, Vedati imiton Xhulin

Banorët e Big Brother VIP Kosova janë caktuar të realizojnë një sfidë të radhës për të fituar buxhetin e javës.

Nga “Vëllai i Madh” Vedati dhe Blasta janë të përzgjedhurit për sfidën dhe të dy janë të obliguar që të imitojnë disa prej banorëve të shtëpisë.

Aktori i humorit ka hyrë menjëherë në rol duk zgjedhur që të imtonte Xhulin si në sjellja ashtu edhe në të folur.

Këto momente kanë shkaktuar të qeshura tek banorët përfshirë Xhulin, ndërkohë edhe Blasta ka hyrë në rolet e tij.

Ndryshe, kujtojmë që e eliminuara e fundit në shtëpinë e famshme të BBVK Vivien Thano.

Banorët e mbetur ndërkohë janë në garë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button