Show-Biz

Stresi kritikon lojën e Xhulit: “Ka strategji të pistë” – Privé

Përplasja mes Stresit dhe Xhulianës kanë vazhduar edhe sonte në Prime.

Reperi ka folur për strategjinë e Xhulit në lojën e Big Brother VIP Kosova.

“Ka një strategji të pistë”, ka thënë Stresi teksa fliste për përplasjet me Xhulin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button