Lajme

Time Kadrijaj e bën tatuazh UÇK-në në dorën e majtë

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj, e ka bërë tatuazh në dorën e saj të majtë, akronimin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK).

Këtë e ka bërë të ditur deputetja e PDK-së, Blerta Deliu, e cila ka shkruar se në vigjilje të festës së Pavarësisë, nuk ka asgjë më madhështore se heroizmi i grave dhe burrave në luftën e UÇK-së, transmeton Klankosova.tv.

“Në vigjilie të festës së Pavarësisë, nuk ka asgjë më madhështore se heroizmi i grave dhe burrave të Kosovës në luftën e UÇK-së”, ka shkruar Deliu.

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button