Show-Biz

Vivien flet për vjehrrën (VIDEO) – Privé

Vivien Thano ka folur për vjehrrën pasi doli nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Ajo poashtu zbuloi për pritjen e Getinjos, reperi i cili doli para saj me vetëdëshirë.

Në videon e mëposhtme Vivi flet për shumëçka dhe ju thjesht s’duhet ta humbisni.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button