Show-Biz

Aida bëhet nënë, këto janë detajet

Aida Doçi është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka ndarë vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

Ajo ka sjellur në jetë një vajzë që kanë vendosur ta quajnë Aina, kombinim i dy shkronjave të para të dy prindërve, Aidës dhe Naserit.

Aida ka sjellë vajzën në jetë në të njëjtën ditë kur ka ditëlindjen babai i saj duke bërë që ditëlindjen ta kenë gjysh e mbesë në të njëjtën ditë.

Me jetë të gjatë! /Prive.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button