Show-Biz

Çka ka të re në showbizin shqiptar? (VIDEO) – Privé

Edhe të dielën që kaloi, Prive ju solli informacione për disa nga të famshmit shqiptarë.

Nga Kejsi e Stresit, e deri tek Babastars.

Në videon e mëposhtme keni mundësi të kuptoni se çka po zihet në showbizin shqiptar, dhe çka ka të re tek disa të famshëm.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button