Sport

Ky do të jetë topi i mrekullueshëm gjatë sfidave – Abc News

schedule15:53 – 14 Shkurt, 2023

Champions League starton sot me ndeshjet e 1/16. Në mbrëmje, do të luhet Milan kundër Tottenham, në orën 21:00, në San Siro dhe supersfida mes PSG-së dhe Bayern Munich.

Ky turne sjellë shumë emocione dhe shumë të apasionuar pas futbollit të cilët do të “gozhdohen” para ekranit për të përjetuar adrenalinë.

Me fillimin e ndeshjeve me eliminim direkt, vjen edhe topi i ri i këtij kompeticioni. Topi i firmës Adidas do të përmbajë disa grafikë në shenjën e luleve dhe gjetheve, por sigurisht më të modifikuara./ h.ll/abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button