Sport

Milani në kërkim të fitores, formacionet zyrtare ndaj Tottenham

Ndeshja e sotme mes Milanit dhe Totenhemit është një nga përballjet më interesante të këtij turi në Ligën e Kampioneve.

FORMACIONET ZYRTARE


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button