Sport

Nuk di si ta motivojë ekipin – Abc News

schedule14:50 – 14 Shkurt, 2023

Interi mori një barazim pa gola në ndeshjen e djeshme në mbrëmje ndaj Sampdorias.

Ky rezultat nuk ka qenë aspak pozitiv si për klubin, ashtu edhe për tifozerinë zikaltër. “Curva Nord”, ultrasit e Interit, kanë reaguar duke kritikuar Simone Inzaghin.

“Barazim i pakënaqur në Genoa kundër vendit të parafundit dhe kjo gjë tregoi se zoti Inzaghi nuk është në gjendje të motivojë djemtë për ndeshjet e “vogla”.

Ne jemi Interi, është kundërshtari ai që duhet të frikësohet, ne duhet të sulmojmë dhe të demostrojmë epërsi dhe në vend të kësaj ne dukemi si një ekip i rangut të mesëm. Tri pikë thelbësorte të humbura, sepse pas nesh janë 3 skuadra të gatshme për të përfituar nga gabimet tona”, u shpreh “Curva Nord”./ h.ll/abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button