Lajme

PSD mban aksion simbolik për dyvjetorin e Qeverisë Kurti

Partia Socialdemokrate ka realizuar sot aksionin e paralajmëruar simbolik për dyvjetorin e Qeverisë Kurti II.

Aksioni i PSD-së nisi në orën 11 para objektit të qeverisë, njofton Klankosova.tv

Aktivistët e kësaj partie, vizatuan një vijë të verdhë në murin e kësaj ndërtese. Sipas Zgjim Hysenit, anëtar i kryesisë së PSD-së, kjo vijë nënkupton punë të njëtrajtshme dhe pa progres të qeverisë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button