Lajme

Shtetasi i huaj e dëmton qendrën e mbajtjes në Lipjan

Një shtetas i huaj, derisa ishte i ndaluar në qendrën e mbajtjes në Lipjan, ka shkaktuar dëme materiale në këtë objekt.

Në konsultim me prokurorin, pas intervistimit, rasti ka kaluar në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button