Lajme

Të rinjtë e AAK-së ironizojnë me Kurtin: Urime Shën Martini

Në dy-vjetorin e mbajtjes së zgjedhjeve nacionale dhe ditës së të dashuruarve, Aleanca e të Rinjve të Kosovës (ARK), ka ironizuar duke i uruar kryeministrit Kurti “Shën Martinin”.

Përmes një reagimi Facebook, ARK ka shpërndarë një fotografi me disa prej zyrtarëve shtetërorë nga Lëvizja Vetëvendosje, të cilët sipas tyre dyshohen për keqpërdorime në dikasteret të cilat i drejtojnë.

“Urime Shën Martini, Albin!”, thuhet në urimin e ARK-së drejtuar kryeministrit Kurti.

May be an image of 11 people and text that says 'LOVE YOUR HAIR " artohuni para se se het ftoft UZIVE: Dyshime se me faturë të falsifikua 379 mijë euro në Ministrine L” Aliut Rizvanolli Liburn Aliu akuzohet orim të detyrës zyrtar'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button