Show-Biz

Xhuli thotë se i është mbushur mendja të dal nga BBVK, reagon Atdheu – Privé

Sot gjatë ditës, Juliana pranoi një dhuratë nga Atdheu për ditën e Shën Valentinit.

Ish-banori i kishte dërguar asaj një kartolinë dhe saç elektrik gjë që lumturoi shumë Xhulin – aq shumë sa në fakt ajo po mendon të dal nga shtëpia.

“Më është mbushur mendja të dal nga shtëpia”, thotë ajo në bisedë me banorët në oborr.

E në lidhje më këtë reagoi edhe Atdheu i cili nuk po përkrah Xhulin në daljen e saj nga shtëpia. Ne videon materialin e publikuar në faqen zyrtare të BBVK në Instagram. Atdheu ka lënë një koment.

“Qy me dal thot une qka heka me gjet saç me rrym me e djeg lojen ti aty edhe e ki si mburoje 💪🏼🔥❤️”, ka shkruar ai.
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button