Lajme

Arrestohet personi që vodhi lap-top, orë dore e disa unaza ari, në një shtëpi në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren, nën dyshimin se i njëjti vodhi një lap-top, një orë dore, disa unaza ari si dhe disa monedha metalike, gjate një plaçkitje në një shtëpi.

Vjedhja kishte ndodhur në rrugën “Sheh Emini”, pasditen e së dielës, njofton Klankosova.tv.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button