Show-Biz

Cilat emisione po sjellin banorët e BBVK-së? – Privé

“Vëllai i Madh” sot e ka një sfidë më ndryshe për banorët e Big Brother Vip Kosova.

Ata do të realizojnë emisionet e Klan Kosovës, Rubikonin, Orën e Pasdites dhe Lajmet.

Mirëpo kjo sfidë do të vazhdojë edhe ditët e ardhsdhme me emisione të tjera.

Alaudin Hamiti ishte ai i cili me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram prezantoi edhe emisionet që do të prezantohen nga banorët brenda shtëpisë.

Shihni më poshtë postimin e tij në Instagram. /Prive.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button