Show-Biz

Çka i ndodhi Andit në vitin 2013? (VIDEO) – Privé

Andi sot i ka treguar Melisës për një gjë që i kishte ndodhur në vitin 2013.

Ai i tha asaj se edhe ai në atë vit e kishte thyer këmbën, gjë për të cilën tha se rikuperimi i kishte zgjatur për një kohë të gjatë.

Banori i Big Brother Vip Kosova deklaroi se kjo gjë i kishte ndikuar shumë edhe në gjendjen emocionale të tij.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button