Show-Biz

Çka ndodhi? – Momenti kur Stresi përqafoi Xhulin (VIDEO) – Privé

Ani pse gjithçka ishte ironike për shkak të “Vëllait të Madh”, që bëri banorët të bashkoheshin me një prej konkurrentëve të tyre, për të komunikuar më ëmbël me njëri-tjetrin në kuadër të “Shën Valentinit”, Xhuli nuk iu ka shpëtuar emocioneve.

E kapluar prej tyre, ajo ka nisur të qajë derisa e ka pyetur Stresin, “nëse ishte penduar për ofendimet karshi saj?”.

Në një prej momenteve ajo është parë të shpërthejë në lot, ndërsa Stresi i ka dhuruar një përqafim në formë ngushëllimi.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button