Shqiperia

Është i dëshpëruar – Abc News

schedule12:10 – 15 Shkurt, 2023

Avokati Spartak Ngjela në një lidhje live për Tirana Live në Abc News komentoi ngjarjet më të fundit politike dhe protestën e opozitës. Mes të tjerash, ai u ndal edhe te deklarata e djeshme e Berishës gjatë mbledhjes me kryesinë, ku drejtoi gishtin nga mediat për dështimin e revolucionit të tij.

I pyetur nga moderatorja Elisa Gjerani nëse revolucioni dështoi për shkak të mediave, duke iu referuar kështu komentit të Berishës, Ngjela tha se ai është i dëshpëruar. “Është shenjë e dëshpërimit. Dëshpërimi është më i keq se euforia. E kemi aksion të krimit që ajo është më e keqe sesa euforia.”, komentoi Ngjela./abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button