Sport

Fatkeqësi përpara sfidës ndaj Juventus, humb jetën vajza e sulmuesit të Nantes në moshën 5-vjeçare – Abc News

schedule15:55 – 15 Shkurt, 2023

Nantes nuk do të ketë në dispozicion Ignatius Ganago të enjten në mbrëmje kundër Juventusit.

Sulmuesi kamerunas u kthye në shtëpi për shkak të një tragjedie familjare. Sipas “L’Equipe”, vajza e tij 5-vjeçare vdiq papritur nga një sëmundje. Klubi francez padyshim i ka dhënë leje për t’u kthyer në shtëpi pas kësaj ngjarje jashtëzakonisht të hidhur.

Shokët e skuadrës dhe trajneri në fakt janë të tronditur nga ky lajm. /h.ll/abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button