Lajme

Pogradec: Polici mbështet pas murit dhe sulmon me shpulla të riun (VIDEO)

Një video është siguruar nga Euronews Albania, ku një oficer policie sulmon një të ri në Pogradec.

Mësohet se polici i identifikuar si Gjergji Riza, ka ushtruar dhunë ndaj një qytetari, duke e goditur në ambientet e një pallati.

E gjithë skena është e filmuar nga kamerat e një banese dhe siç duket aty, Riza për arsye që ende nuk dihen, ka goditur me shpulla të riun.

Ndërsa nga ana e policisë nuk jepen të dhëna mbi rastin. Sipas informacioneve kofidenciale, bëhet me dije se drejtoria e përgjithshme e ka pezulluar fillimisht oficerin i cili punonte më parë në Pogradec, ndërsa tashmë është në drejtorinë vendore të policisë të Korçës.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button