Lajme

Sot vazhdon konferenca përgatitore për Thaçin, Veselin, Krasniqin dhe Selimin

Sot në Dhomat e Specializuara do të mbahet konferenca përgatitore për ish-presidentin Hashim Thaçi, ish-kryeparlamentarët Kadri Veseli e Jakup Krasniqi, si dhe ndaj ish-anëtarit të shtabit të përgjithshëm të UÇK-së, Rexhep Selimi.

Konferenca është paraparë të fillojë në orën 09:30.

“Prokurori K. Thaçit dhe të tjerëve – konferencë përgatitore e prokurorit të specializuar”, thuhet në njoftimin e Gjykatës Speciale, njofton Klankosova.tv.

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button