Kosova

Arrestohet në Prizren i dyshuari që shqetësonte vazhdimisht një femër

Policia në Prizren njofton se pasditen e së mërkurës një femër ka raportuar se është duke u shqetësuar vazhdimisht dhe se së fundmi edhe kanosur nga i dyshuari mashkull.

Lidhur me rastin është intervistuar i dyshuari i lartcekur dhe me urdhër të prokurorit kujdestar rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button