Show-Biz

Banorët planifikojnë të japin një shembull të mirë këtë 17 Shkurt – Privé

Dafina, Stresi, Juliana dhe Vedati kanë biseduar për festën e 17 shkurtit, që është nesër.

Ata thanë se do të japin maksimumin që kjo ditë të jetë e mirë për ata dhe për publikun që i ndjek.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button