Show-Biz

BBVK: Kjo e premte rezervon një super spektakël për të gjithë! – Privé

Këtë të premte është Prime i radhës në BBVK dhe si përherë na pret një mbrëmje e gjatë me shumë zhvillime.

Por kësaj ka festë të dyfishtë brenda shtëpisë sepse banorët dhe të gjithë shikuesit kanë shumë për të festuar.

Me rastin e përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës banorët do të kenë muzike dhe atmosferë të jashtëzakonshme brenda shtëpisë ku do ta shijojnë edhe të gjithë shikuesit.

Për më tepër, ky nuk është përvjetori i vetëm që do të festohet meqenëse kjo ditë shënon edhe 14 vjetorin e themelimit të televizionit Klan Kosova. /Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button