Sport

Berlusconi do të jetë në stadium për të parë Monzën e tij kundër ish-dashurisë së vjetër – Abc News

schedule15:04 – 16 Shkurt, 2023

Silvio Berlusconi do të jetë gjithashtu në stadiumin U-Power të shtunën pasdite në orën 18:00 për ndeshjen mes Monzës dhe Milanit.

Presidenti i bardhekuqve pritet në stadiumin Brianza, siç ka sqaruar nënkryetari dhe drejtori menaxhues i Monzës, Adriano Galliani. Për Berlusconin dhe Gallianin, 29 trofe me kuqezinjtë, ndeshja e kthimit do të jetë në mënyrë të pashmangshme një ndeshje me një shije të veçantë.

Ndeshja e parë në San Siro përfundoi me rezultatin e thellë 4-1 për Milanin./ h.ll/abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button