Show-Biz

Cilët persona në jetën e tij i vlerëson Vedati? – Privé

Vedati ka biseduar me Artanin për banorët e tjerë të Big Brother Vip Kosova.

Vedati është shprehur se ka raporte të mira me të gjithë, por deklaroi se nëse dikush nuk sillet mirë më të ose sheh diçka që nuk duhet ai reagon.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button