Show-Biz

“Juliana më tha je i vogël në tru”, Andi flet me Brunon (VIDEO) – Privé

Andi i ka treguar Brunos për disa prej debateve dhe diskutimeve që i ka pasur me Julianën në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Andi tregoi se Juliana e ka quajtur disa herë fëmijë, dhe se njëherë i kishte thënë se është edhe i vogël në tru.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button