Lajme

Michael Wood merr titullin “Doctoris Honoris Causa” nga Universiteti i Prishtinës

Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” ka dekoruar Sir Michael Wood me titullin “Doctoris Honoris Causa”.

Wood i kishte kishte udhëhequr ekipin ligjor të Kosovës para GjND në vitin 2010, njofton Klankosova.tv.

Wood gjatë ditës u prit nga kryeministri Kurti.

 

 

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button