Lajme

Ndalohen mediat në mbledhjen e jashtëzakonshme të ASHAK-ut

Mbledhja e jashtëzakonshme e Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, e thirrur për shkarkimin e kryetarit Mehmet Kraja, po mbahet me dyer te mbyllura.

Mediat nuk lejohen me marrë as pjesë e as pamje nga takimi, raporton gazetari Flamur Gajani nga Klan Kosova.

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button