Show-Biz

Olta Gixhari e vetme në dhomën e gjumit, bën “twerk” në shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, është një prej banoreve më të përfolura të shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Mes debateve të shumta që realizon me banorët e shtëpisë, Olta është e njohur edhe për natyrën e saj provokuese.

Së fundmi teksa ka qenë e vetme në dhomë e gjumit, aktorja nuk i ka rezistuar dot muzikës dhe tundimit për të bërë “twerk”.

Foto: TikTok

Një video e cila po qarkullon në rrjetin social TikTok e shfaq aktoren duke dridhur të pasmet për qejfin e saj, ndërsa kërcen nën ritmet e muzikës.

Olta përndryshe është e njohur për linjat e saj atraktive trupore, të cilat nuk ka hezituar që t’i ekspozojë shpesh herë në paraqitjet e saj provokuese në rrjetet sociale.

Reklama

Reklama

Në mbrëmjen e së martës, ajo bashkë me Luizin u shpallën si dy më të preferuarit e publiku, nga një televoitm i hapur gjatë javës. /Telegrafi/

@alb.shqipet 🤣🤣🤣 #albaniantiktok #bigbrothervipalbania #bbvip #luiz #luizejlli #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #albaniansbelike #albania🇦🇱 #shqip #virale #albaniangirl #arbanaosmani #albaniancheck #alb #bigbrother #memeshqip #al #oltagixhari #lot #qesh ♬ original sound – 🦅
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button