Lajme

Përleshen fizikisht mes vete shtatë persona në Prizren

Policia në Prizren raporton se pas një mosmarrëveshjeje, në rrugën Adem Jashari janë përleshur fizikisht mes vete shtatë të dyshuar meshkuj kosovarë.

Si pasojë, katër prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas inicimit të rastit janë liruar, ndërsa rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button