Kosova

Qentë e tmerrojnë qytetarin në Pejë (VIDEO)

Një qytetar është sulmuar nga qentë endacakë.

Rasti ka ndodhur gjatë së mërkurës në Pejë.

Ai ka dërguar edhe pamje teksa janë filmuar nga kamerat e një lokali.

Melos Gjakova bën thirrje tek organet komunale që të marrin masa në mënyrë që të mos pësojnë njerëzit e tjerë.

Gjakova theksoi se fatmirësisht s’ka pësuar lëndime, njofton Klankosova.tv/ Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button