Show-Biz

Rubrika “E vërtetë, e pavërtetë” me protagonistë banorët e BBVK – Privé

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Mbresa ka prezantuar sonte emisionin “Prive”, në kuadër të “Sfidës së Emisioneve”, që u dha nga “Vëllai i Madh” për nder të 14-vjetorit të themelimit të mediumit Klan Kosova.

Kësisoj, ajo e ka moderuar edhe rubrikën “E vërtetë, e pavërtetë”, derisa protagonist ishin banorët e BBVK-së.

“Bisedat e Mbresës dhe Xhulit në lavanderi janë të pahijshme – kjo është normalisht e pavërtetë”, ka qenë hyrja e një prej storieve të treguara përgjatë kësaj rubrike.

Por, për këtë dhe detaje të tjera, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button